Uměním za obnovu Bečvy

UMĚNÍM ZA OBNOVU BEČVY
Bečva teče skrze naše srdce

20. února 2021 od 13:00 proběhne ve Valašském Meziříčí benefiční aukce, koncerty a umělecký happening s názvem Uměním za obnovu Bečvy v galerii PROSTOR ve Stříbrné ulici ve Valašském Meziříčí. 

Výtěžek z této akce půjde na účet Bečva 2020, ze kterého je financována obnova řeky po havárii ze září loňského roku. Celá akce proběhne on-line formou na kanálu Youtube.

Pokračovat ve čtení „Uměním za obnovu Bečvy“

Polní dny Agritec 2020

Ve čtvrtek 25. 6. 2020 se zástupci spolku Konopa a pobočného spolku Valašská Konopa zúčastnili polního dne lnu a konopí pořádaný Svazem lnu a konopí ČR z. s. a společností AGRITEC výzkum šlechtění a služby, s. r. o. Celá akce se odehrávala v areálu společnosti Agritec v Šumperku, kde se setkali pro nás známé i nové tváře z řad příznivců konopí a lnu. Letošní akce byla odlišná od loňských ročníků, a to díky absenci přednáškového bloku. Pokračovat ve čtení „Polní dny Agritec 2020“

EVERGREEN aneb 1. konopný den v Brně

19. 10. 2019 od 16. hod. ArtBar Druhý Pád, Štefánikova 836/1, Brno

Ano! První konopný den v Brně!

Proč?
Při příležitosti 20. výročí práce pro veřejnost neziskové organizace Konopa jsme pro Vás připravili podvečer plný konopné tématiky s následnou afterparty v rytmu stylové hudby. 🎧

Konopa se již od jara r. 1999 zabývá především technickým konopím a šířením informací o této úžasné rostlině budoucnosti. 20 let vzdělává národ i praktickou pomocí při osobním seznamováním s bylinou, která by mohla zachránit Zemi.

Můžete se těšit na přednášky předních českých odborníků a mnoho dalšího!

Pokračovat ve čtení „EVERGREEN aneb 1. konopný den v Brně“